Yaş Mama

lesiponcik

kedime royal canın yaş mama aldım yemedi sizce bu niçin oldu ?

4 CEVAP

Reyyanhan

Royal yerine schesir veya gimcat alsan daha iyi bence.. hem beğenmemiş olabilir .

Cotontzu_Siri

neli aldınız? naturea'nın yaş maması çok güzel

kötü bir mama değil ama kedilerde bizim gibi mama konusunda pekala seçici davranabiliyorlar. Belki içeriğindeki bir madde veya aroma hoşuna gitmemiştir. Ama yinede birkaç kere zorlayın yemeye hemen değiştirmeyin derim. Eğer değiştirecekseniz de şahsen kullandığım ve güvendiğim mama olan bozita'yı öneririm :)

SARE2727

tavuklu alsaydınız cogu kedı et tuketmıyor