Parazit Damlaları

BademSeker

Kedinizin iç dış parazit damlasını geç yaptırdığınız oldu mu hiç, bi sorun yaşadınız mı? Kac günlük bir geçikmeydi? Rica etsem aydınlatır mısınız..

2 CEVAP

ruthiees

4-5 günlük bir gecikme yaşadım fakat benim kedim hep evde olduğundan sorun olmadı eğer kedi dışarıya çıkıyorsa sorun olabilir

BademSeker

Ben de 1 aylık gecikme oldu vet.ten hatırlatma mesaji geliyor diye takip etmedim. Bugun zayifladigini fark ettim dışkısında da farklılık. Ona bağladım. Ama kedim evden hiç dışarı çıkmıyor. Umarım bir şey olmaz yarın ilk iş parazit damlalari. Cevabınız için teşekkürler 🙏