Kedi Kısırlaştırma

IremYildrm

Arkadaşlar 10 aylık dişi kedim 3 gün önce kısırlaştırma ameliyatı oldu ama nasıl ugraştı tam anlamadım dikişler açmış bugun tekrar dikiş atıldı boyunluk taktırdım yani az çok beni anlayan vardır çok hareketli zıplamasında felan bazen engel olamıyorum yarayı yalamasını engellemek için boyunluk taktım ama çok rahatsız bebek zıbını giydirsem yaraya tekrar zarar verir diye korkuyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

1 CEVAP

mihriii

giydirebilirsiniz ama çıkartabilir bizimki ne giydirirsek giydirelim bir şekilde çıkarttı sonra benim taytımı 4 bacağı gircek şekilde kestik öyle zarar vermedi dikişine ama veteriner muz çorap daha iyi olur hava alması açısından demişti