Furminator Orjinallik Konusunda Yardım?

Seymadmrdgn

Merhaba internetten furminator tarak almak istiyorum ama orjinal nasıl bulurum orjinal olduğunu nasil anlarım ?

9 CEVAP

tyguler

Orijinalini youtube linklerinden almaya çalışın.

Otijinal olmatan furminator tüyleri yolar, çeker vs.

suledoruk

Ben tamamen şans eseri araştırmadan ********dan satın aldım ve orijinal yollandı.hatta furminatörün distribütörüyle görüştüm bıçakta yazan seri numarasını sorgulattık ve orijinal olduğunu söylediler.
300 civarı bir fiyata almıştım indirimdeydi ben alırken.satıcı p e t i m c e ydi

suledoruk

T r e n d y o l dan*

schembri2

Orjinal furminator ile kedinizi taradığınızda evde 2. bir kediniz daha oluyor, metal aksamı ve plastik dolgu sap kısmı kalitesinden zaten direk belli oluyor. Maalesef resimlere bakarak anlaşılmaz.

Succubus

en fazla satıcının güvenilirliğine bakarak alabilirsiniz. çok yaygın büyük köklü siteler sahte ürün satarak çok da itibarlarını sarsmak istemezler. yoksa sipariş vermeden garantisi yok bu işin.

Yılların efsane konusu henüz kimse orjinalini bulamadı bu tarağın padjhıajhıpoa

ruthiees

bu tarak neden bu kadar konu oluyor?

Seymadmrdgn

Düzenli kullanimda tüy dökülmesini azalttığı söyleniyo 4 tane kedim var bir çözüm arıyorum

Seymadmrdgn

Çok teşekkür ederim 🙏