Kedim Evde Koşturuyor

ruthiees

kedimin koşmasından rahatsız değilim fakat ortada birşey yokken yapmaya başlıyor sizce amacı sadece oyun oynamak fln mı çünkü stres olabileceğinden şüpheleniyorum yoksa ben mi abartıyorum

6 CEVAP

schembri2

Bide özellikle gece 11 gece 1 arası ise kesin oyundur, gece saatleri geliyorlar soldan soldan bu canlılara 😉

Ysmnalmc

Stres oldukları zaman kaçmayı ve saklanmayı tercih ediyorlar bence bu bi stres belirtisi olabilir mi bilemedim

mihriii

oyun oynuyo

ruthiees

emin değilim ortada birşey yokken yapıyor oyun oynuyordur belkide

Normal .

Buketbayraktar

Belki sinek kelebek vs bi şey görüyor olabilir bizim ki öyle bir şey olunca 4 nala koşuyor aynı zamanda söyleniyor Bi de delirmiş gibi nsnsns