Scotish Straight Dişi Kedim Yeşil Ve Kanlı Kusuyor.

Zirea_el

Yaklaşık 1 hafta önce çiftleştirdiğimiz Scotish Straight cinsi kedim 1 haftadır sürekli uyuyor. İlk günlerde iştahı iyiydi ve günlük sabah kusmaları oluyordu. Hamiledir diye hiçbir endişe duymamıştım. son 4 gündür hiçbir şey yemedi ve yaklaşık 10 dk önce yeşil ve kanlı bir şekilde kustu. Resimlerini ekledim. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

12 CEVAP

ruthiees

madem 1 haftadır böyle neden veterinere gitmiyorsunuz

gozdeyilmaz

Kusmanın normali olmaz hele ki her gün kusuyorsa hiç olmaz en acilinden vete gidin birde hamileymiş 4 gündür bir şey yemeyen kediyi niye beklettiniz

Canann61

Umarım durumu iyidir

aslihan_e

Kediler insanlar gibi değiller ki. Hamileyken kusmuyorlar. Çiftleştiği kediden enfeksiyon kapmış olabilir. Kusma önemli, kanlı kusma ise çok ciddi bir problem, büyük hastalıkların belirtisidir.

zeyno0605

Bravo tebrik ederim sizi👏🏻 Tüm veteriner hekimler bas bas bağırıyor kedilerinizi çiftleştirmeyin KISIRLAŞTIRIN diye... Umarım kötü bir şey olmaz çabucak sağlığı yerine gelir kanlı kusması çok ciddi bir şey

Zirea_el

Dediğim gibi normal şekilde kusuyordu , Herhangi bir kan yada yeşillik olmadığı için hamilelikteki kusmalardan diye düşündük. Bu akşam 23:30 civarında ilk defa böyle kustu ve direk buraya gelip sordum şu anda da veterinere gidiyoruz.

Zirea_el

Dediğim gibi normal şekilde kusuyordu , Herhangi bir kan yada yeşillik olmadığı için hamilelikteki kusmalardan diye düşündük. Bu akşam 23:30 civarında ilk defa böyle kustu ve direk buraya gelip sordum şu anda da veterinere gidiyoruz.

Zirea_el

Umarım çok teşekkürler iyi dileğin için.

tyguler

Derhal veterinere gidin.
Umatım bir şeyi yoktur.

Kafanıza göre çiftleştirme yapılmaması gerektiğini ne zaman öğreneceksiniz. Yetiştiricilik ciddi bir iştir sırf şu çok tatlı, bu da çok tatlı hadi çiftleştirelim kafasıyla yapılmaz.

1 haftadır bu durumda olması çok ciddi, umarım bir şeyi yoktur. Ve sizde umarım ders alırsınız ve yavruları dağıtırken kısırlaştırma şartı koyarsınız.

SBKart2207

Eeeee ne olmus durumu ne

baranertaga

Kedinizin durumu iyi mi?