Merhaba Kedim Oyun Oynarken Gözünü Biryere Vurdu Ve Göz Çapağının Olduğu Bölge Kanıyor Arada Duruyor

Ediyamen

Merhaba kedim oyun oynarken gözünü biryere vurdu ve göz çapağının olduğu bölge kanıyor arada duruyor gözünü kapatıyor çevremde 24 saat açık veteriner yok şuanlık evde ne yapabilirim yardımcı olur musunuz...

2 CEVAP

aseacr

Tampon yapın, pamukla kapatabiliyorsanız kapatın kanayan bölgeyi ve sabah açılır açılmaz veterinere gidin mikrop kaparsa gözünü kaybeder geçmiş olsun :( ben olsam sabaha kadar uyuyamazdım çok zor bir durum. İnşallah ufak bir şeydir ve çabucak iyileşir. bantla kapatamazsanız kucağınızda sakinleştirir severken pamuk basın gözüne :(((((

ruthiees

bende buna benzer birşey yaşamıştım fakat kedimde kan akmamıştı sadece kan oturmuştu. bu karma aşıdn hemen bir gün sonra olduğundan ne olur ne olmaz diye antiistaminik ile c vitamini vurmuştu ve göz damlası vermişti. elinizle gözünüze tampon uyguayın ve mikrop kapmamasına dikkat edin ve çevreniz olmasa bile biraz daha uzağınızda illaki veteriner vardır evde mikrop kapıp gözünü kaybedebilir