Mama Değişimi

sydaglsen

Merhaba Matisse mamaya 3 yıldır kullanıyorum Mamadan memnunum kedim de seviyor ama bu fiyat uçurumlarından maddi olarak yetemiyorum artık . Bu yüzden mama değişimi yapmak istiyorum daha uygun fiyatlı bi tavsiyeniz var mıdır ve ek olarak legend premium gold diye bi marka var epey uygun puanları da yüksek ne düşünüyorsunuz acaba bu mama hakkında içeriği için küçük bi fotoğraf koydum

7 CEVAP

mihriii

hiç duymadım içeriği de belli değil dediğinşz mamayı kullanmayın bence bütçeniz ne kadar

Canann61

Bence bütçenizi biraz daha zorlayın mamadan kistigimiz paraları sonra veterinerlere veriyoruz

Buketbayraktar

İçeriği maalesef kötü bir mama. Kullandığınız fiyat performans maması bence daha düşürmemeye çalışın daha sonra başka sorunlar hem sağlık açısından kötü etkiler hem de daha fazla masraf açar size

tyguler

Oranlar yok mu? Yani hem et hem et unu var bari oranları da yazsalarmış.
Benim tercihim bu olmazdı bence siz de tercih etmeyin çünkü sürekli bu bilinmeyen şeyi yiyecek

mihriii

felicia olabilir 12 kilo 240a aldım ben yeni git ti gi di yor- sepete mamadan

tyguler

Ben 12 kg felicia kısir somonlu+ 1 paket yaş mama 250 tlye aldım t r e en d y o l GOLDPET satıcısından

sydaglsen

10 kilo alıp o şekilde kullanıyorum 200 civarı bi tutardı o zamanlar şimdi 370 ve daha fazlası indirim vs yakalayamazsanız. Başka bi mama sizin öneriniz var mıdır