Arkadaşlar Exclusion Kedi Maması Kullananlar Var Mı?

Zuzuian

Kendi sitesindeki açıklamalarını okudum lakin Türkiyedeki forumlarda herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Sipariş verilen sitelerde kullanıcı yorumları oldukça olumlu. İçerik olarakta makul geldi bana. Ama yine de sizlere sormak istedim.

2 CEVAP

Zuzuian

Birde içerik kısmına baktığımda şöyle bir ibare gördüm. "Daha yüksek besin değeri için sadece susuz hayvansal içerikler kullanıyoruz".

mihriii

taze et veya direkt tavuk vb yazınca bunun %70i su oluyor susuz dediği kurutulmuş et yani böyle bir durum yok o yüzden kurutulmuş yazması daha iyi