Kedi Tırnak İzleri Hk.

Elifnrcyln

Arkadaşlar ellerim tümüyle yara iziyle kaplı kedimin tırnak izleri oyun oynarken çok hircinlasiyor malesef bu sorunu yaşıyorum ellerimdeki izler için daha önce kullanıp memnun kaldığınız bir ürün varsa eğer yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü sanıyorum bu izler beklemekle zeytinyağıyla falan geçmeyecek

5 CEVAP

Pufininelifi

Madecassol krem öneririm. Bende tırnak izi için kullanıyorum. Düzenli kullanımda oldukça etkili.

Aslında tırnaklarını kısaltırsanız hem o rahat eder hem siz belki uzundur biraz. Bir de ben Penaten kullanıyorum. Sadece onun için değil bütün her şey için. Adı zaten mucizevi krem olarak geçiyor. Sivilcelere, yanıklara, her şeye. Araştırırsanız bulabilirsiniz bilgileri. Daha krem önerisi olacaktır. iyi günler sağlıcakla kalın.
ฅ^•ﻌ•^ฅ

Elifnrcyln

Çok teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka malesef tırnak kısaltma konusunda da sorunluyuz sadece veterinerim kesebiliyor uzak olduğu için de her uzadığında gidemiyorum malesef tırnak makası aldım fakat mümkün değil kestirmiyor bana:(

jskakakaka

Benim kedim de tırnaklarini kestirmezdi eskiden.Uykuluyken kesince ruhu bile duymuyor bizimkinin :)

sforselin

Madecassol bence en etkililerden. Merhem olduğu için kalın yapısı bazen rahatsız edebiliyor beni. O zamanlar bepantholle karıştırarak kullanıyorum. Yüzümdr kullandığımda da sorun yaşamadım.