Tekir Kedi İle Cins Kedinin Ne Farkı Var?

Duru_Sofia

Tekir kedi ile cins kedinin ne farkı var?

9 CEVAP

yasement

Kokenleri farkli hepsinin. Gorunusleri ,genetik ozellikleri, yatkin olduklari hastaliklar farkli hepsinin dolayisiyla. tekir kedinin atalari afrika ve avrupa vahsi kedileri.

kedilikizzz

Ne konuda farkı ne genetik mi bakım mı vs vs ?

yasement

Evet bi cinsle ilgiliyse yaz ikisinin farklarini soyleyelim

DidemCan

Neden tekir&cins ayrımı yapılıyor anlamıyorum. Tekir de bir cins. Sadece tekir cinsinden fazlaca kedi olduğu için bir çoğu sıradanlaştırıyor bu cinsi nedense

Cotontzu_Siri

aslına sokak kedileri tamamen kırma ama şu da bir gerçek ki kırmalar da cinslerden geliyor. tekir de bir cins her cinsin enerjisi, bakım ihtiyacı, tüy dökmesi, antialerjenik olup olmaması gibi farklı yönleri vardır

Duru_Sofia

Hepinize çok teşekkür ediyorum

cins kedi ne demek bimiyorum ama tekir ikisi farklı şeyler

Reyyanhan

Kedi kedidir çok ta farklılıkları yok aslında. Sadece görünüş farklılıkları var. Genetik rahatsızlıkları yada huyları olabiliyor. Ama diyorum ya kedi kedidir . Mesela scotish kediler çok uysal denir ben en minigi çok haylaz. Arkadasimin kedisi var hem çok uysal hem sevecen .. yani şu özelliği var bu özelliği var oyuncu vs demek doğru gelmiyo .

Reyyanhan

Katiliyorum sana.