Sokaktaki Kısırlaştırılmış Kediler İçin Hangi Mamayı Alabilirim?

hulibero

Merhaba arkadaşlar; bahçede baktığım (sokağa atılmış!) kedilere Felicia kısır mama alıyorum ama maddi olarak zor bir zaman; uyduruk mama alıp veballerine de girmek istemiyorum. Bu mama ayarında başka ne yapabilirim fikriniz var mıdır?

1 CEVAP

SIRINKEDI

kısır kedilere kısır kedi maması almalısınız ben kedime nd alıyorum afiyetle yiyor bence sizde nd'nin kısırlaştırılmış kedi mamasını almalısınız