Kedi Maması

Bseee07

Kedime eskiden whiskas veriyordum ve hala veriyorum ayrıca çok seviyor ama içinde kötü şeyler olduğunu söyleyenler var. güzel ve uygun fiyatlı bir mama önerebilirmisiniz

7 CEVAP

shoto

Kilo başına bütçeniz nedir

tyguler

Felicia olabilir ben kullanıyorum memnunum

shoto

Kilo başı 50 tl verebiliyorsanız felicia tarzı mamalara gerek yok.Bozita PrimaCat profine brit premium gibi mamalar olabilir

kim_possible

nd'nin ancestral grain serisindeki 5 kg mamalar kg başı 56 tl gibi bir fiyata geliyor, eğer bir tık bütçe üzerine çıkma fırsatınız olursa bu seçeneği değerlendirin derim.

kim_possible

bozita da çok güzel bir seçenek.

Bseee07

50 tl üstü olmassa sevinirim:D

Bseee07

Sağolun denicem 😄