Mama Bitti Alternatif Ne Yapabilirim

Elliiiis

Arkadaşlar kedimin maması bitmeden 1 hafta önce sipariş verdim ve teslim süreci 3 gün içerisinde olur dendi ve hala gelmedi ve mama da bitti maalesef. Eski kullandığı mamasını saklamıştım zor gün olur diye gelene kadar ondan versem bir de evde yaptığım yaş mama var ondan versem sonra maması gelince bir değişiklik olur mu yani psikolojik-sindirim vs?

4 CEVAP

Abaddon

Aynı şekilde olmuştu benimde bi kaç gün ishal oldu farklı mama yiyince;( ama sonra düzeldi yine

Elliiiis

Teşekkür ederimm düzelir o daha büyük sorunlar olmasında

Bseee07

Bir şey olacağını sanmıyorum zaten hayvanlarda insanlar gibi hergün farklı tatlar tatmak istermiş bende daha yeni ögrendim:)bu arada Tavuk haşlayıp suyunu verebilirsiniz ama isterseniz yumuşak olan taraflarını ayıklayıpta verebilirsiniz

tyguler

Bizde de öyle şu an mamamız bitti mecburen friskies verdim.

Yanında laktozsuz kefir de içiriyorum bence bir şeybolmaz belki 1 gün ishal olabilir ama laktozsuz kefir falan vererek destekleyebilirsiniz