Kedim İle Akdeniz Turu.

Kedim ile beraber kendi aracımızla onunda eşyalarını yanımıza alarak 10-15 günlüğüne Akdeniz turuna çıkmayı düşünüyoruz.
Bu seyahat sırasında klima vb. Etkenler kediye kötü etki eder mı ?
Seyahat öncesi almam gereken önlemler neler (aşı vb)
Daha önce bu deneyimi yaşayan var mı ?
İhtiyaçlar için 2-3 saatte bir mola verip ona mama ve su verip tuvaletine koymayı düşünüyorum sorun çıkar mı ?

6 CEVAP

Denizzzzzz

Hayvanın rutin düzenini ızun bir süre bozmak onu huzursuz ve güvensiz hissettirebilir .Açıkçası ben çok doğru bulmadım kediler köpekler gibi değil düzenlerine ,evlerine hatta yataklarına çok bağlılar .Bilemedim açıkçası

Kedisiyle beraber dünyayı dolaşan inananlar var. Liz clark buna en güzel örnek. Ben açıkçası bu maceranın olumlu olacağını düşünüyorum.

yasement

Ornek degil. Cunku orda tekne kedinin yasam alani zaten. Evi gibi. Ama 15 gun arabaya binmeyecekse sıkıntı olmaz. Kalacagi yere siz olunca alisir bence.

Reyyanhan

Alanı küçük olacak özgür olması mümkün gözükmüyor. Yani şöyle düşünün istediği zaman kalkamicak kosamicak ve hatta tuvalete bile gidemick. Yol demek sarsıntı demek.. stres demek. Ben kaldıramıyorum kedi nasil kaldırsın :/

Arkada kendine ait koltuğunda seyahat edicek. Bir çok kez denedik sorun çıkarmadan orada duruyor.

Reyyanhan

Bu çok uzun bir süre . Olumsuz olabilir