Ev Yapımı Ödül Maması Tarifi

Zeynepulku

Şu ana kadar kedime evde 3 kere ödül maması yaptım. Kedim cok sevdi hepsini de bayıla bayıla yedi.
Kırmizi etli, Balıklı ve hindili yaptım.
Tariflerini yorum olarak paylaşacağım.

9 CEVAP

çok güzel😋😋😋

tyguler

Ellerinize sağlık 😺

emineerturk

Kuzu etkisini denemiştim Instagram hesabıniz da gorup bir kedim severek yedi diğeri aşırı seçici olduğu icin yüzüne bakmadı. Bende bir daha yapınca içine matatabi otu kattım bu sefer yedi. Denemek isteyen olursa içine matatabi katarak deneyebilir daha çok seveceklerdir.

AlpMordecai

Harika çok teşekkürler.

emineerturk

Link atar misiniz bakayım hangisi

suledoruk

Teşekkürlerr

Zeynepulku

Banu kantarcioglu'nun catnipli bir tarifi vardı onu da deneyebilirsiniz bence catnip seviyorsa.

Zeynepulku

https://www.instagram.com/p/CLV7aRkLCuE/?igshid=r9pbi5njpwdk bu tarif değişik bir şeyi yok aslında.