Köpegimin Uykusu

159deniz123

köpegim 1:30 aylık köpegim genelde uyuyor kakıyor oynuyor yemegini yiyor logobosunu yapıyor uyuyor giri yatıyor sizçe normalmi sizin köpginiz u aylıktada böylemiydi mesala günü şöyle 1 saat oynuyor yemek yiyor 2 saat uyuyor ama oynarken halsizlik yok zıplıyor topynuyor koşuyor bana gör normal ama bir sorum dedim size yinede

7 CEVAP

ceydali123

köpekler bu aylarda günde yaklaşık 16 saat uyurlar şuan normel büyüdükçe bu süreç azalıcak

Melisas

Nefes alıyosa bi sorun olabilir belki

Cotontzu_Siri

fazla uyuması normal, daha çok küçük. nasıl bir bebek küçükken fazla uyuyorsa o da öyle

159deniz123

tmm anladım ama birşey aklıma takıldı melisas ın söyledigi kelime nefes alıyorsa sorun olabilir diyor ee hayvan tabikide nefes alıcak yani nefes alıyor nefes almassa allah korusun yanii söylemek bile istemiyorum

159deniz123

melisas bençe söyledigin kelimeyi bidaha düşün ve bana giri mesaj atarmısın yada yanlış yazdın galiba

Melisas

Yanlış anlama sorunda o kadar cok normal şeyler söylemişsin. Lavaboya gidiyo yemek yiyiyor uyuyor cok uyuyor gibisinden bunlar normal bu kadar büyütmeye kafana takmana gerek yok :)

159deniz123

tşk herşey için bu programdan çok şyler ögreniyorum yarında zaten vetrinere gidiçem kimligiyl dış parazit yapılaçak