Mama Yemiyor

ekinkayaaa

Köpeğim her zaman yediği mamayı yemiyor baska bir mama verdiğimdr yiyo ama doğduğundan beri yediği mamayı yemiyor nedeni ne olabilir

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

başka bir şey verdiniz mi

ekinkayaaa

mamasını yemeyince baska mama verdim onu yedi ama mamasından sıkılmıs olabilirmi

Cotontzu_Siri

hangi mama

ekinkayaaa

kuru mama ikiside ama farklı kokuları var

Cotontzu_Siri

markası ne ve neli demek istemiştim

ekinkayaaa

veterinerden aldım birini yani yemediği mamayı bıraktığı mamayı
diğerinin arkadasımdab aldım

ekinkayaaa

markalarıjı bilmiyorum açık mama

Cotontzu_Siri

açık mama kullanmayın çok zararlı. veteriner karıştırıyordur mamaları bu sefer başka mama koyduysa sevmemiştir tadını

ekinkayaaa

ama yarısından çoğunu yedi bitmek üzereydi maması bi anda yememeye basladı

Cotontzu_Siri

çok ilginç. siz yine de kapalı mamaya geçin

ekinkayaaa

teşekkürler