Nasıl Oluyor Hiç Anlamıyorum

Elifsu17

Kum markasından çok memnunuz, açık geniş tuvalet kullanıyorum, tuvalette hiçbir sorun yok ama kedim tuvalete girip çıktığında gözüne sürekli kum kaçırıyor nasıl oluyor en ufak fikrim yok, gözünde kum var şuan orda duruyor alamadım da.. nasıl alabilirim ya da önleyebilirim fikriniz var mı?

3 CEVAP

Pufininelifi

Kumu hızlı hızlı açtığında kum tanesi sıçrayıp gözüne kaçabilir. Eğer ki gözünün çapak kısmındaysa sever gibi yapıp elinizle alabilirsiniz.

alihanmelek

Bence kokluyordur koklarken gözüne kaçıyordur zamanla yapmaz

Elifsu17

Umarım dediğiniz gibi olur, teşekkür ederim