Kedim Sanırım İshal

Duru_Sofia

Kedimin tuvaleti 1 gündür sıvı oluyor ve sanırım ishal ne yapmam lazım 2 aylık daha ve alalı 1 hafta oldu. Onu aldığımızda öğrendim 1 aydır kafeste ve soğukta kardeşleriyle bekliyormuş. Zaten aldığımızda bu yüzden biraz hastaydı. Ne yapmalıyım Acil lütfen

5 CEVAP

georgestaub

bende yeni kedi sahibi oldum yardım etmek için çok bilgili değilim ama inşallah kısa sürede iyileşir kedin.

patili

ishali kesen vet. hapları var bizimki antibiyotik sebebiyle ishal yapınca 1 kez kakasını vetten istemiştim. 2 adet vermişti bir hap. hemen geçirdi sabah akşam kullandık 1 gün. mutlaka vet görmeli. parazit sorunu da olabilir üşütme de olabilir. gimpet baby paste alın. içinde 12 vitamin ve kalsiyum var. çok faydalı yavrular için. öyle ki ben yetişkin kedime bile kullanıcam bu ay alıp.

Reyyanhan

Vet götürmen şart. Bi baksın nesi var öğrenip uygun tedaviye başlayın

meminkoroglu

Flagyly şurup günde 1 ml kullanabilirsiniz Ercufuly parazit ve boşaltım düzenleyici onuda kullanabilirsiniz

Duru_Sofia

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim!