Mama Tat Ve Fayda Olarak Sizce Hangisi? Anket

Oqrenerde06

Anket

Tavuklu
(6 oy)
Kuzulu
(2 oy)
Balıklı
(15 oy)
Toplam (23 oy)

Arkadaşlar Kitten olarak 5 aylık İle 10 Aylık arası olan kedime hangi tat aromayı tavsiye edersiniz şuan N&D kitten kullanıyoruz tavuklu narlı geçen açık olarak pro performance kitten kuzulu aldım bayıla bayıla ilk defa tokken bu kadar yediklerini gördüm yaygın olmadığı için profermance ben de prochoice almayı düşünüyorum esasında ama sizden de fikir alayım tavsiye eder misiniz. Başka mama aroma tat olarakta tavsiye verebilirsiniz veyahut N&D devam ette diyebilirsiniz. Daha önce kullandığım mamalar UNIQUE & FELİCİA & N&D HEPSİ DE TAVUKLUYDU.

9 CEVAP

Serifeakca1

İmkanınız varsa ND den devam etmenizi tavsiye ederim. Eğer balıklı mama sevmiyorsa tavukludan devam edip ek olarak omega-3 takviyesi alabilir. Şayet balıklı seviyorsa ne mutlu size.

betultekin02

Sabit bir markada kalmanıza gerek yok. Rotasyonlu beslenme yapabilirsiniz :) Sürekli aynı şeyi yemeleri doğru değil. Bir ay bir mamadan bir ay başka mamadan veya öğün öğün farklı verebilirsiniz. N&D ringa ya da morina balıklı mamayı tavsiye ederim.

ndnin balıklısını deneyebilirsin belki severler .d

tyguler

Benim kedim balikliyı çok seviyor tabi şu an yetişkin kuçükken tavuklu yiyordu ama balıklıyı çok seviyor

Oqrenerde06

Balıklı sevdiğini tam bilmiyorum büyük kedim balıklı yaş mamalar yiyince kusuyor özellikle ton balığı. Omega 3 veriyorum yaş mama yedikçe üzerine sıkıyorum

Oqrenerde06

Imkanım N&D e yetiyor fakat artık sıkılmışlar büyük ihtimalle 6 aydır aynı mamayı yiyorlar :) belki N&D e devam edip aromasını da değiştirebilirim

Oqrenerde06

Veteriner hekimimiz de sürekli değiştirmenin zararlı olduğunu söylüyor. Dediğiniz gibi devam ediyordum iyiydi şimdi mamadan çok sıkıldılar. Bize de hergün mantı verseler yemeyiz diye düşünüyorum :)

Oqrenerde06

Oo herkes balıklıyı seçmiş esasında balığı hep düşündüm de yavru kediler de 12 aydan sonra tavsiye ediliyor bazen kimisi tolere edemeyip sindirim de sorun yaşıyormuş ama denemekte fayda var hiç balıklı kuru mama almadım. Bir de N&D nin taneleri acayip küçük büyük taneli mamayı hem çiğneyerek hem de daha iştahlı yediklerini gözlemledim

Oqrenerde06

Güncel