Kedimi Kısırlaştırdık İştahı Çok Açıldı

_zeynep07

Kedimi kısırlaştıralı on gün oluyor.Bir türlü doymuyor ne yesem sürekli gözü tabağımda.
Yarım saat önce yaş mama verdim yedi sonra üstüne kuru yedi şimdi gelmiş pastama göz dikiyor bu normal mi

7 CEVAP

Buketbayraktar

Evet çok normal bu yüzden kısır kediler için mamalar var kilo alımına çok açık oluyorlar. Artık mamasını kısır mama ile değiştirin ve ölçülü verin sonra kilo verdirmek için uğraşmayın. Kediler için kilo çok sağlıksız

Kendi kedimi gördüm yaş mamanın hemen ardından kuru mamasına gitti. Doymuyor kesinlikle

Buketbayraktar

Kısır mama kilo vermesine sebep olmaz daha az ve kontrollü kilo alımı sağlar. İçerikleri yavru manasına göre düşüktür ama çok düşük gibi düşünmeyin

tyguler

Kisır mama kilo verdirmez merak etmeyin. Mesela adult mama yese 70gr kilo alır, steril mama yese 70gr adult mamadakine göre çok daha az alır yani merak etmeyin kilo verdirmez.

mihriii

yaa çok tatlı benimkine aşırı benziyor

_zeynep07

Henüz 6 buçuk aylık olduğu için kısır mama bu sefer de zayıflatır mı diye ikilemde kalmıştım bilemedim :((

_zeynep07

Tamamdır çok teşekkürler