Kedim Sürekli Mırlıyor

pisicikimm

Kedimi kucağıma alıyorum mırlıyor,beni görünce mırlıyor,öpüyorum mırlıyor. Ama her seferinde aynı zamanda kucağımdan kaçmaya da çalışıyor.Bazen benden kaçtıktan kısa bir süre sonra yine mırlayarak geliyor yanıma başını suratıma sürtüyor. Mırlamanın farklı anlamları olabiliyor sanırım. Acaba neden böyle yapıyor ki?

2 CEVAP

betultekin02

O kucağınıza geldiğinde sıkıştırıyorsanız vs rahatsız oluyordur belki. Bırakın kendi istediği gibi gelsin sürtünsün kucağınıza yerleşsin.

alabalik32

Mırlama mutluluk belirtisidir. Bazı kediler kucak sevmez. Benimki kucağa aldırmaz kendini kendisi isterse yanıma gelir oturur.