Köpegimin Tasması

159deniz123

köpegime tasma takınça hiç durmuyor hep tasmayı cıkarmak istiyor ama çıkarınçada 1 saga 1 sola koşuyor zamanla alışırmı tasmaya sizce alışırmı evde büssürü renkli tasma aldım farklı farklı takıyorum amaalışmak istemiyor sizinköpeginiz başta böyle yaptımı mı alışırmı

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

alışır

BlindCat

Kaç aylık ? Yavruysa bu sorun normal alışır

Cotontzu_Siri

yavru

Berro

Bizim köpek ilk zamanlarda donup kalir di hic kafasini bile oynatmazdi öylece beklerdi biz geri cikarana kadar. Zamanla her taktigimizda aferin deyip ödül verdik öyle öyle alistirdik ve ödül bile kisa süre sonra gerekmez oldu. Ama maalesef bunu her aldigimiz yeni tasmada uygulamak zorunda kaldik ve su an 3 tasmadan baska yok. Cok ugrastirici oluyor köpek birden tas kesilmis gibi durunca :))

159deniz123

hımm teşekürler o zaman zamanla alışacagını düşünüyorum köpegimbu arada yavru