Köpeğim Tasmasını Çıkarınca Kaçıyor

oykucnar

köpeğimi tasmasız gezmeye nasıl alıştırabilirim? tasmasını çıkardığım an kaçıyor uzaklaşıyor. cinsi yorkie ve 15 aylık

5 CEVAP

zibityus

ödül komut kullanmadan bunu yapamazsınız. belki kral köpek ailesi yardımcı olur. https://www.youtube.com/watch?v=Uvw35WjV1rg

blue_hpood

çıkartmayın. sizi lider köpek olarak belirlemediği sürece onun hareketlerini kontrol edemezsiniz. ödül sistemiyle eğitmenin köpek arkadaşınızı manipüle etmek olduğunu söylemeliyim. lütfen kka’dan eğitim alın, köpek arkadaşınızı daha iyi anlamak için.

puglife

İtaat eğitimi işinize yarayabilir, bu konuya ilgili eğitimler mevcut. Mutlaka faydalanın.

theyusra

recall eğitimi en zor eğitimlerden biridir ve öğrenmesi bir kaç ayı alabilir. vereceğiniz eğitime sakin ve sessiz yani direkt size odaklanabileceği bir yerde başlamalısınız, diğer teknikleri çok uzun olduğu için şu an anlatmaya üşendim açıkçası ama yardımcı olmamı isterseniz ulaşabilirsiniz

berfinnkyy

Merhaba
Köpeğiniz küçük olsaydı alıştırmanız daha kolay olurdu ama büyük olduğu için zor olabilir bu sorunu çözmek için eğitim yerlerinden yardım alabilirsiniz.🤗✅