Köpegimin Çinsi

159deniz123

yaa ben köpek alırken sormadım herkes diyoki köpegin kırmamı safkanmı ama safkanla kırmanın arasında ne fark var acaba biliyorsanız söylermisiniz

10 CEVAP

Reyyanhan

Kırma 2 ayrı cinsin birleşimi ile meydana gelen bebekler . Safkan ise iki aynı cinsin birleşmesi ile meydana gelen bebe.

159deniz123

o zaman ben bunu aldıgım yere gidip soriyim petshopa teşekürler

Reyyanhan

Köpeğin resmini atın. Bizlerde yardımcı oluruz. Ayrıca petshop tan keşke almasaydin iz

Cotontzu_Siri

profilinizdeki resimlerden safkan gibi görünüyor ama dna testi yapılmadan asla net olarak anlaşılamaz. petshopa da boşuna sormayın safkan der çünkü kırmaysa dolandırılmışsınız demektir ve çok ciddi ceza alır

Cotontzu_Siri

veteriner dna testi yapmaz. sırf safkan mı değil mi öğrenmek için dna testi mi yaptıracaksınız? o paraya değer mi? soran olursa safkan diyin yeter

159deniz123

tmm bençede öyle yapim daha iyi olur

Cotontzu_Siri

maltese safkan ama safkan veya scr belgeniz yoksa muhtemelen uzaktan da olsa petshop size kırma satmıştır

159deniz123

attım sayfama ama gözleri mavi çıkmış oda kameradan gerçek gözü siyah

159deniz123

sayfama bakın fotosu orada

159deniz123

hmm peki veteriner gittigimde dediginiz testi yaptırırım emin olun