Pitbul Bakimi

riberyyy

Genis bahcemizi korusun diye rednose dedikleri kirmizi kopek pitbul cinsi almak istiyoruz fakat bahcenin icin hindi kaz tavuk cok fazla var alisabilirmi ve ilerleyen yasinda bi sorun olurmu

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

ben pek önermiyorum

riberyyy

Rottweiler cinsi peki ?

Cotontzu_Siri

çoban köpeği öneririm; border collie, rough collie, ingiliz çoban gibi. açk de sahiplenebilirsiniz

tughankartal

aslında sorun olmaz. siz belli ki satın alacaksınız, dolayısıyla bebeklikten almış olursunuz. ona bu ortamı alıştırdığınız sürece Golden gibi o da zararsız olacaktır. fakat büyüdüğünde enerjisini atmak için oynayacağı oyunlarda bahçenizdeki diğer hayvanlarla oynamak isterse gücünü ayarlayamayıp yaralanmalara sonuç verebilir tabii böyle bir ihtimal de var. ama pittbull diye illa boğucağını falan zannetmeyin.