Yavru Kedi Kum Eğitimi !!!!!

Nisansahin

Merhaba kedim bir ay önce doğum yaptı. Ve artık yavrular tuvaletini yapmaya başladı. Eve yaptıkları zaman farkettim kum eğitimi vermeye çalışıyorum fakat ayrı bir kum kullanmadım annelerine kullandığım kaba alıştırmaya çalıştım. Kumu yalıyorlar nasıl alıştırabilirim ?

3 CEVAP

farklı kum kullanın ve yavruların ön patilerini tutarak kumu kazıyormuş gibi yapın alışır

Ranayilmaz

Annelerinin öğretmesi lazım aslında, bir de alçak kum kabı ve ince taneli kum kullanabilirsiniz

Eve yaptıkları dışkıyı kuma atıp yavruları kuma sokabilirsiniz. patileri ile de kuma sürtündürün