Alman Kurdu Bahçede Bakılırmı? Nasıl?

Effee

Ben köpek beslemek istiyorum ve babam kardeşim bende alman çoban köpeği istiyoruz.
Ve babam annem bahçede bakmak istiyor zaten bizim ev en kenarda ve çıkmaz sokakta bunun için korumacı bekçi ve kolay eğitilebilir olan alman çoban köpeği istiyoruz.
Bahçede bakabilirmiyiz ve nasıl bakarız?

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

bakabilirsiniz

Kadirbyrk

Zaten alman coban kopeklerinin bakilabilecegi en iyi yer bahcedir ama bu kopeklere sunu yapmayin mmasini verim suyunu verim iki oyun oybatim ve bahceyi korusun bunu yapmayin ilgilenmeniz gerekiyor bunu unutmayin

hayvankurtarma

Zaten alman kurdu bahçe için bir köpek cinsidir yan8 rahat raht bakabilirsiniz

ygzkptn

alman kurdu bahçede bakılabilir sıkıntı olmaz