Kedim Hamile Olabilir Yapmam Gereken Önemli Detaylar Var Mı?

Elviss

Merhaba öncelikle kedimin hamile olduğundan yüzde yüz emin değilim . Perşembe günü ultrasona gideceğiz . Hamile ise yapmam gereken onun ve bebeklerin gelişimi için önemli detaylar var mı ? kedim bünyesi çok zayıf bir kedi . buradan sahiplendiğim aile tarafından kötü muamele,erken sütten kesim ve bakımsızlığa maruz kalmış. Ondan dolayı bağışıklık istemi çok çabuk zarar görüyor. Kedimin vitaminsiz kalmaması için neler yapmalıyım, ek gıda olarak neler yapılabilir. kedim ağustosta 2 yaşına girecek beslendiği kuru mama royal canin fit-32 onun dışında arada bir purina gourmet gold okyanus balıklı ve sebzeli yaş mama yiyor .

**Ve en önemlisi bu kedimin eğer hamileyse ilk hamileliği ve doğumu olacak karşılaşabileceğim başınıza gelen olumsuzlukları paylaşırsanız sevinirim.
**
Tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

Elviss

Sanırım kimsenin kedisi doğurmamış

Reyyanhan

Ben yanlarında olmadığım için hiç bir fikrim yok.. annem e sormak lazım :) çok ebelik yaptı