Elimde N&D Mama Kaldı Ne Yapabilirim?

mrysckn

Merhabalar. Elimde 4.540 kg (5kg) N&D Pumpkin Bıldırcın Etli Bal Kabaklı ve Narlı Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması ve
1.183 kg (1.5kg) N&D Ocean Morina Balıklı ve Portakallı Düşük Tahıllı Yetişkin Kedi Maması var.
Kedim hastalanınca üriner mamaya geçtik ve ND ye bi daha dönüş yapamicaz ne yazık ki. Dolayısıyla bu mamalar elimde kaldı. Daha önce elinde kalan mamayı bir şekilde satan varsa nasıl yaptığına dair yardımcı olabilir mi? Ya da direk almak isteyen olursa iletişime geçebilir. Satma amacım tedavisi süren kedimin veteriner masrafları.
Mamaları petlebi den aldım. Sadece 1 kez açıldı paketler. Uygun koşullarda sakladım. Tarihleri, lot numaraları ve barkodları fotoğraflarda ayrıntılı görünüyor. Buraya yüklenmiyor, isteyene gönderebilirim. Orjinalliklerini sorgulatabilirsiniz. Teşekkürler.

8 CEVAP

Ekinay

Ben de dolaptan sattım bir kere düşüyor tabi fiyat açıldığı için

gugumigi

Dolap yada gardrops üzerinden satabilirsin.Ben kedime 80 TL'ye prochoice mama almıştım.Sevmedi pek.Dolaba koydum 60 TL'ye ama alan olmadı 30 gibi bi fiyata sattım 2 kilo mamayı.Açıldığı ve kullanıldığı için fiyat baya azalıyp maalesef :/

gugumigi

Skt de bu yıl bitiyormuş buda fiyatı etkiler

miayehe

Geçmiş olsun bu arada :/

miayehe

Ortalama 5.75 kilo 6 kilo civarı bu 2 mamayı kaç TL yapabilirsiniz en fazla.Öğrnciyim bende :/

miayehe

Merhaba ???

aiynapaw

Merhaba alabilir miyim duruyorsa

mrysckn

cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. :)