Kedimin Kısırlaştırma Sonrası Beslenmesi

lalays

Merhabalar, yarın yaklaşık 10 aylık erkek kedimiz kısırlaştırma operasyonu geçirecek. Kendisiyle 3 aydır beraberiz ve 2.5 aydır ND Tahılsız narlı tavukluyla besliyoruz. Sorum aslında yarından sonrası için. Operasyon sonrası mama kullanımı için direkt kısırlaştırılmış kediler için olan mamalardan mı tercih etmeliyiz? Mesela kullandığımız mamanın direkt kısırlaştırılmış versiyonu mevcut ona geçebilir miyiz arada 7 günlük mamaya alıştırma süreci yaşamadan?

1 CEVAP

Buketbayraktar

Aynı marka mamada mama geçişi yavaş yapılmasına gerek yok. İçerik neredeyse aynı bazı değerler düşük sadece