Vitamin

keDdm için en iyi vitamin önerirmisiniz suan tekrar mevsim geçişi değil ama yine tüy dökme başladı vitaminine baya oldu tekrar başlamak istiyorum ise yarar bişey olsun istiyorum sizce nedir

7 CEVAP

patili

gimpet multivitamin paste.
gimpet beauty paste. bunun yerine canvitin biotin tabltlerini de kullanabilirsin.

Peki sizce hangisi daha iyi

Reyyanhan

Gimcat ürünleri çok daha iyi

yasement

Gimcat cheese paste biotin macunu. Ben de almayı düşünüyorum.

Biotin macunu tüyler için iyi olandır dimi olmasi hem onu hemde 12 vitaminli olanını aliyim

yasement

Ben içeriğini petlebiden göremedim ama yorumlar iyi. Kendi sitelerinden bakıcam bi ara. Beauty paste içeriğini yazmışlar o da biotin içeriyor. Ne çok macun var kafası karışıyor insanın:D

Cotontzu_Siri

biotin tüyler için