Kuyruk Bölgesinde Kabuk Gibi Ver Şeyler Var

Damlatugce

Merhabalar kedimin kuyruk bölgesinde kepek gibi,kabuk gibi bir şeyler var?bunlar ne olabilir acaba?resmini de paylaşıyorum.yardımcı olun lütfen

2 CEVAP

patili

mantar veya yağlı kuyruk. erkek kediyse yağlı kuyruk olma ihtimali yüksek. hiç geçmeyen bir müdavimdir. bulaşıcı değildir. hayati bir tehlikesi yoktur. kuyruk sürekli traş edilmiş halde olmalıdır tabi bu eğer yaglı kuyruksa böyle. vetinize gidin mutlaka. çünkü mantarsa derhal tedaviye başlanmalı. tavuklu mama yememeli vs vs.

Damlatugce

Tamam çok teşekkür ederim