Çakıl Yeni Kedim Çok Rahatsız

hayvankurtarma

Direk konuya geçicem çakıl çok hasta hapşırıyor ateşi var gibi ishal gibi yani büyük kakasını yaparken hem normal yapiyor hemde ardindan turuncu renkte bir sıvı geliyor sürekli gaz çıkartıyor ağlıyor gözleri çapaklanıyor birde çakil ın gözü çok değişik çok sulu

8 CEVAP

ygzkptn

Parazit olabilir turuncu ise

patili

parazit veya kanlı ishal olabilir eğer sıvıysa kakası. yarın ilk iş veteriner

Cotontzu_Siri

gençlik hastalığı belirtisi olabilir bunlar

Cotontzu_Siri

veteriner!

AlacaHurrem

Erkek gençlik hastalığı olamaz mı?!! Bu bilgiye nerden vardınız çok merak ediyorum? Gençlik hastalığının erkek/dişi ayrımı yoktur! Lütfen en kısa zamanda ERKEK KEDINIZI veterinere götürün..

hayvankurtarma

Bulduk simdi gidicez aa öylemi benim kedi bakan bi arkadasim soylemisti tamm

hayvankurtarma

Ya şuan açıkta hiç biryer yokki ramazan olduğu için erken kapatiyorlar

hayvankurtarma

Wiskas yavru ıslak kedi mamasını kullanmadan önce iyiydi kullandıktan sonra boyle oldu bu arada çakıl erkek gençlik hastaligi olamaz:) bugun acik vet. Bulamadim yarin gidicez suan iyi gibi junior felix kedi mamasina gectim tavuklu kullaniyorum