Köpegimin Uykusu

159deniz123

köpegim geçe uyurken benim yanımda uyuyor ve kakıyor uyur gezer gibi yataktan atlıyor ne yapmalıyım yanımda yatıyor sadece kendi yatagındada yattmıyo ne yapçamı şaşırdım yatagınıda petshoptan aldım hep evde eyrde duruyor ama illa yanımda yatıyor

6 CEVAP

burcumtlr

Aynen alistiysa normal fakat siz kendi yataginda yatmasini istiyorsaniz ona oraya yatırdiginizda odul mamasi vererek oraya alistirabilirsiniz diye düşünüyorum.

159deniz123

ama kendi atlıyor 2 aylık oldugu hald atlıyor sabah baktım şila direk kendi yataktan aşagı atladı bende şok oldum acaba bilerekmi yapıyor bana göre bilerek yapıyor öyle geliyor

Cotontzu_Siri

Yatağınız alçak sanırım çünkü benim köpeğim 5 aylık ve ırkı sizinkinden büyük ama yatağa çıkamıyor, tabii bu biraz benim yatağımın yüksek olmasından kaynaklı

159deniz123

çıkamıyor sadece atlıyor yatagımda normal herkesin bazasından işte sadece atlıyor ama çok yaramaz köpegim yaa

Cotontzu_Siri

yavrular hep öyle oluyor :)

Cotontzu_Siri

daha önce alıştırdıysanız normal,