Oğluma Royal Canin Başladım Dün Dışkısı Normal Mi?

georgestaub

Resim açıklamasını girin

dünden önce daha sert ve açık renkliydi dün royal canin başladım bu az önceki kakası sizce normal mi?

37 CEVAP

georgestaub

param yok ki hocam işimde yok :(

neyse diretecem bakalım, gerçekten çok akıllı bir kedi farklı bir kedi 5-6 kere 4 günlüğüne kedi besledim 15 yaşımdan beri, 2006 da aldığım kedi ve şimdiki oğlum diğerlerine göre çok farklı :)

akşam biladerim işten gelsin oda konuşacak :)

Cotontzu_Siri

vermeyin kediyi, diretin. eninde sonunda alışır

Cotontzu_Siri

bir anda mama değiştirdiğiniz için olmuştur böyle

patili

oglun kaç aylık? yardımcı olayım

georgestaub

hiç birine gerek kalmadı 30 yaşıma geldim annem rekorunu kırdı 11. gün sonrası kediyi annesinin yanına götürüyorum.

annem lanet ettirdi beni yıldırdı kediye sevgim bakma isteğim tamamen bitti, 15 yaşımdan beri kedi alırız benle ömrü 4 günü geçmedi sürekli birine verdik 30 uma geldim ilk defa bir kedi 11 gün durabildi.

Buradanda yemin ediyorum, Allah Kitap Muhammed çarpsın annemle yaşadığım sürece bu son kediydi.

kendi evime geçtiğim zaman 2 kedi bir köpek alacam, son şansı bugün dolacak hala yıldırırsa yarın sabahtan götürecem kediyi

patili

kendi evine çık o zmn. anneye kızıp kedi başkasına mı verilir.

georgestaub

Arkadaşlar oğlum kalıyor :D annem tamam dedi oda seviyor zaten uyurken bakıyor sadece kedim annemin kucağına atladığında az çığlık atıyor ama alışır 6 aya bizden çok sever :D

Cotontzu_Siri

6 aydan kısa sürer merak etmeyin ;)

Cotontzu_Siri

yoktur

georgestaub

Felix junior veriyordum

Reyyanhan

Yas mama dann kuru mamaya geçiş yapmışsınız . Royal dışında başka mama kullansanız?

Cotontzu_Siri

bence de royal kullanmayın

georgestaub

felix te yaştı royalde yaş royal kitten yaş mama.

peki royalden başka hem yaş hem kuru mama öneriniz var mı ilk 12 ay için.

bide gimpet multivitamin almak istiyorum faydaları var mı kalıbına etki eder mi büyüdüğünde iri cüsseli olması için sokakta bazı kediler var iri yarı oluyor öyle olsun istiyorum.

Reyyanhan

Siri ye katılıyorum . Ben orijen kitten kullanıyorum . Yaş mama schesir ve gimcat

Cotontzu_Siri

hem baby paste, hem multivitamin fazla olmaz mı o kadar küçük kediye