Kedim Sinek Yedi????

didemsahin

Merhaba arkadaşlar. Kedim kocaman bir karasineği yerken gördüm gözlerime inanamadım. Engel de olamadım. Bir zararı olur mu acaba birdaha yerse engel olmalı mıyım?

23 CEVAP

Kemalveeray

Bizimki evde tur atıyor bu gün kendisi yakalayıp yedi. Günlük kovalıyor

nil7

Az evvel benim kedim de camın önünde sinekle boğuşurken sineği yedi 🙈 gerçekten affetmiyorlar

nil7

Afiyet oldu bile 🙈 O zaman halimiz ne olacak bilemiyorum 🙂

DoraFiko

Benim kediminde iç dış parazitleri tamdı. Uzun zamandır yumuşak kaka problemi vardı. Dışkı muayenesinde eimeria paraziti çıktı. Yani sinek larvasından bulaşan çok dayanıklı ve tehlikeli bir parazit. Bu parazit yüzünden anemide gelişmiş. Tedavi oldu hala sabah akşam şurup veriyorum kakası düzelmiş değil. Özellikle kara sinekler her türlü pisliğe konup hastalık taşıyorlar ne kadar zor olsada lütfen yememesine dikkat edin kedilerinizin.

nil7

Hapşırığı sürekli var ama sinekle alakali olduğunu düşünmüyorum.Malesef çıkartamadım.Korkmayın onların geneli bu şekildeymiş zaten doğaları gereği avlıyorlar.Buna engel olamam ki.Inşallah sizinki de korkulcak bir şey değildir sağlıklı günler dilerim.

Palyaco

Bitümlü engel olamıyorum sinek yakalıyor ve yiyiyor cok hızlı yakalıyor ve ben alana kadar yutuyor

Ceyday

Benim kedimde bulduğunda yiyo hiç bi zararınıda görmedim, geçenlerde at sineğini patisiyle tuttu,kaçmasın diyede bastırıyo üstüne,çok tatlıydı ya tipi, bende peçete almaya gittim hızlıca, ben gelene kadar sineğin tek gözü kalmış.

Sürekli yemesin izin vermeyin yaz aylarında sinek çok olur bu da iç parazite neden olabilir