Kedim Sinek Yedi????

didemsahin

Merhaba arkadaşlar. Kedim kocaman bir karasineği yerken gördüm gözlerime inanamadım. Engel de olamadım. Bir zararı olur mu acaba birdaha yerse engel olmalı mıyım?

23 CEVAP

ursaminor

Sinek, kelebek, güve hiç affetmezler evde...
Sokakta ise daha feci :D
Bahçeli evi var arkadaşın, hediye getirmiş kedisi bu uyurken yatağa. Gururla filan.. Ölü fare hediyesi de :D
Günlerce yatağı ve evi temizledi yaa ahahah

Senasakar

Kedim ameliyatlı diye sinek peşinde koşamıyor. Ama uzanarak içli içli izlediğini görünce dayanamayıp ben yakalayıp veriyorum önüne. Baya alıştık yani. Korkulacak bir şey yok bence. Tabiat gereği ihtiyaç duyduklarını düşünüyorum.

ilknrdaisy

Parazit igne ya da hapini aksatmadiysaniz hic bir sey olmaz. Benim kedim gununun belli bir bolumunu ava ayiriyor resmen :D

perasu

Bundan doğal ne olabilir ki? :)

Cotontzu_Siri

hiç bir şey olmaz, arkadaşımın kedisi bildiğiniz böcek yok edici

Elviss

bahçeli bir evde oturuyorum kedim geçenlerde eve ufak bir yılan getirdi hep oynadı hemde yedi :D kertenkele falan da yakalıyor 2 yaşında şuan herhangi bir sıkıntı olmadı olacağını da düşünmüyorum :D

ilkim2410

Korkmayın :) benimkide güve ve sinek yiyor

Merloli

Merak etme benim kedim de yemişti ama bir şey olmadı :)

Cotontzu_Siri

diyecek birşey bulamıyorum :P

Latahzen27

Bi zararı yok aşıları tamsa buarada afiyet olsun kedinize bizimki hep yiyor hayali bigün bi kuş yada kelebek konsa pencereye ama bu bi hayal :)

betulturkoglu

**benim kedim de genelde avlamayı seviyor, bazen yediği de oluyor, doğaları gereği aslında etçil yayvanlar fakat ev kedisi olduğu için bağışıklığı sokak hayvanlarına nazaran daha duyarlı ,bu nedenle iç parazit aşışılarını aksatmayın, korkulacak bir şey değil :)sağlıklı günler dilerim :)

Reyyanhan

Iyy. Sinek her türlü pisliğe konuyor yavrunuza neden veriyorsunuz

nil7

Güve mi 😁😲 biz daha o aşamaya gelemedik bebek henüz😊

Evet ic dış parazitlerini aksatmıyoruz bir sey olmasın bebişlerimize de 😊bizden de size sağlıklı günler dilerim 🤗

shrxyz

sizinki yiyip de nasıl bir şey olmadığını çok merak ediyorum ben de bugün bu sayfayı ziyaret ettiysem kedimi sinek avlarken görüp ve ağzından çıkardığımdan burdayım bnmki o sineği çinedikten sonra 6 sfr peş peşe hapışırdı yarım saatta bir bunu tekrarladı ve ishal da oldu hmn ilacını verip geldim sayfaları bakmaya

her gun bir adet sinek yer bizimki jdsj doğasında avcılık olduğu icin bir şey olacagini sanmıyorum, ama sineği yakalarken izlemenizi tavsiye ederim şahane oluyorlar