Soru Değil, Pelet Kum Arayanlar İçin

Orangemars

Merhaba 2 hafta önce Bigcat çam pelet kedi kumu aldım. Topaklanabilir ve wc ye atılabilir doğal çam kokulu pelet olanlardan. Fakat kedim bir türlü alışamadı. Ben de onu zorlamamak adına bıraktım. Paket toplam 8 lt yani 2.300 kg idi. Ben yalnızca 300 kg ını kullandım yani 7 lt si hiç ellenmemiş bir şekilde duruyor. Üstünden kullandığım için uygun fiyata iki siteye ekledim. İlgilenenler için site linkini bırakıyorum. Ankara'da olan varsa elden verim de olabilir. İyi günler 😼😼

3 CEVAP

Firuzecik

Almayi dusundum ama 27 lira yapmissiniz gardrops 9.99 tl hizmet bedeli aliyor yani 36 liraya geliyor. Bigcat 8 litrenin normal fiyati 40 tl zaten..

Orangemars

@firuzecik bigcat te de 10 tl kargo ücreti oluyor. Yani 8 lt si 50 liraya denk geliyor. Bizimki ise 7l 36 tl ye denk geliyor. Yine de size nasıl uygun gelirse 🌿🐾