Dr. Animal Sprey&Damla

zba7

Dr. Animal Sprey&Damla kullanan var mı? Crystalin benzeri bir ürün.Özellikle ağız, diş bakımı için kullanan varsa nasıl kullanıyorsunuz? Bir de kokusu çok keskin ağzına kullanıp kullanmama konusunda arada kaldım. Siz neler yapıyorsunuz?
Bu ürünle kulak bakımında kulağa mı döküyorsunuz yoksa pamuğa döküp görünen yerleri mi temizliyorsunuz?

6 CEVAP

Rgms

@asrayildrm Kulak çubuğunu hiç kullanmayın. Bir kaza olmasın. Makyaj pamuğuna az sıkmak yeterli olur. Çok ıslak olmamalı. Çamaşır suyu kokusunu bende alıyorum. Kedim de alıyor olmalı ki kokusunu hiç sevmiyor. Crystalini veya dr animali direk fıs fıs diş etine sıkmayın. Korkup sonra hiç yaptırmayabilir. @zba7

Ben diş eti kızarması için veteriner tavsiyesiyle aldım ama herhangi bir koku falan almadım üründen. Ki veteriner de kokusuzdur demişti, sprey şeklinde diş etlerine sıktım ve bir gün kızarıklık pembeliğe dönüştü. O açıdan memnun kaldım. Ancak henüz göz, kulak vs. de kullanmadım.

Gözünü silmek için de pamuğa dökerek kullanabilirsin demişti, vet.

asrayildrm

Ben ağzına sıkıyorum kulağına sıkmıyorum pamuğa döküp öyle temizliyorum iyi temizliyor ama gözlerine hiç iyi gelmedi malesef.Ayrıca çok yoğun çamaşır suyu kokusu var bence herkese sordum aynı kokuyu aldilar ben de satıcı firmaya mesaj attim normalmiş bu koku.Siz nasıl almadınız kokuyu crystalin de aynı sekilde

asrayildrm

kulağına direk sıkmayın pamuğa dökün veya kulak çubuğuna sıkıp minik yerleri temizleyebilirsiniz ben burnundaki sümük kalıntılarınıda onla temizliyorum.Ve tahriş olmuş yerlere de çok iyi geliyor(kaşınmaktan vs) keskinbir kokusu var kesinlikle ben ilkte korktum baya çamaşır suyu gibi aynı

zba7

Herkese teşekkürler...