Vhm Calming Relief Kullanan Var Mı?

Merhaba kedimle beraber uçak yolculuğu yapacağım için veteriner tamamen bitkisel dVHM Calming Relief diye bir macun verdi. Şimdiden günde 1 ml vermemi söyledi (5 gün var yolculuğa) son 2 gün de günde 2 kez vermemi söyledi. Kullanan varsa deneyimini paylaşabilir mi? İnternette hiç bilgi bulamadım.

4 CEVAP

sedapet deneyin diyeceğim ama artık çok geç sanırım

Hiçbir işe yaramadı maalesef kedim baya stresliydi hem arabada hem uçakta... seyahate kadar evin içinde macunu verdiğimiz günler fazla uyudu o kadar başka bi işe yaramadı. En azından ishal olmadı kötü bir etkisi olmadı ama paramız boşa gitti :/

Gelirken vermiştim işe yaramadı sandım ama meğerse (yan etkileri olsa da) yaramış dönüşte onun yerine bunu kullanınca fark ettim...

Havaaa

Ben de psikolojisi bozulan kedim için kullandım! Herhangi bir yan etkisini görmedim! Çok aman aman mucizevi değil ama bi tık daha iyi! Dönem dönem de olsa el sürülmeyen kedim, tekrar eskisi kadar sık olmasa da kendini sevdirmeye başladı! Umarım daha iyi olur! Fakat bitti! Yenisini almam lazım! veteriner den almak yerine internetten alayım dedim ama stoklarda yok! Nasıl temin edebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?