Köpegimin Aşıları

159deniz123

vetrinerimiz her hafta köpegime aşı yapıyor bu 2 . haftamız her pazartesi aşı yapılıyor 15 günde yapılması gerek degilmi yoksa haftada yapılması dogrumu

23 CEVAP

Cotontzu_Siri

ilginç, bir pazartesi gidip bir pazartesi gitmeyin demiş olabilir mi

159deniz123

ama dediki iz bu hafta pazartesi gittik haftaya pazartesi gelirsin sen dedi ama ben cuma gitiçem

159deniz123

parazit yapıldı

159deniz123

tmm peki

Cotontzu_Siri

parazit ile aşı aynı anda da yapılabilir

159deniz123

yok 1 hafta arayla yapıçakmış 1 hafta ara ile yaptı zaten 1 kre hap verdi 1 kere de igne yaptı şuanda

Cotontzu_Siri

vardır mutlaka bir bildiği ama siz yine de başka veterinere sorun, ağır gelebilir

159deniz123

tamam peki sorarım yarın işim var zaten çarşıda vetrinerede ugrarım