Rottweiler Irkı Hakkında

georgestaub

Rottweiler nasıl bir köpektir sahipleri varsa anlatabilir mi? neden köpeğimize baskın karakter olmalıyız?

nasıl yetiştirilmeli, en önemlisi evdeki kedilerle anlaşabilir mi, cidden başka köpek sevince küsüp mama yememezlik yapıyor mu, ve baskın karakter olmadığımız takdirde büyüdüğünde saldırma gibi bir durumu oluyor mu?

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Irk fark etmez, bütün köpekler için bu baskın karakter meselesi geçerli. Baskın karakter olmadığınız taktirde şımarır, arsızlaşır ve davranış problemleri ortaya çıkabilir.

riberyyy

Kopeklerde suru psikilojisi var siz lider olmazsaniz onlar lider olur buda yemegine yaklasirken hirlama olabilir vb.