Chihuahua Irkı Köpek Hakkında Bilgi

Elvang35

Chihuahua ırkı bir köpek almak istiyorum kız mı erkek mi karar veremedim hangisinin bakımı daha kolay veya aradaki fark nedir bilen varmı? Ha bide evde bitane kedim var onunla anlaşabilir mi?

5 CEVAP

yasement

Anlaşır küçük ırk köpekler genelde kedileri çok sever

Cotontzu_Siri

Chihuahua biraz agresif bir köpektir, yavru almadığınız taktirde kedinizle arasında sorun çıkabilir. Dişi öneririm, çok fark etmese de erkeklere nazaran daha sakinler ve daha kolay öğreniyorlar. Erkeklerin kızgınlığı daha sıkıntılı.

Elvang35

Benimde gönlümde en çok kız var :) peki kısırlaştırdıktan sonra hala adet görürlermi ?

Cotontzu_Siri

hayır görmezler ve dişilerde kısırlaştırdıktan sonra normal mamaya devan edebilirsiniz isterseniz

Elvang35

Süper çooook teşekkür ederim bilgilendirmeye