Isırarak Oynaması Normal Mi

Betulblnmz

Arkadaşlar minik yavrumuz geldi :) Oyuncaklarla oynarken, bacağımıza tırmanırken, koltukta falan kendi başına oynarken hep ısırarak oynuyor. Elimizi saklıyoruz hep ama. Isırarak oynaması normal mi? Üstümüze çıkınca da oyun oynar gibi pati atıp ısırıyor :/

4 CEVAP

Ekimfunda

Benim kedim de aynı yavru iki aylık henüz ama el ayak delisi resmen
Ellerine kokusu yoğun el kremi sür o zaman kokusundan kaçıp yaklaşmaz eline
Tabi bu benim çözümüm
İnşallah işinize yarar

Merloli

Benim kedimde çok ısırıyor ve tırmalıyor. Ben öyle yapınca onu oyuncaklarına yönlendiriyorum. Sonra ellerimi değil oyuncakları ısırıyor

burcumtlr

Disleri kasindigindan dolayi isirarak oynar :) elinizi isirmasin bence çünkü aliskanlik yaparsa buyuyunce o kadarda tatli gelmeyecek o isirik :) oyuncaklarla oynatin :)

Betulblnmz

Elimize hiç izin vermiyoruz. Ama bu hırçınlık yavru olmasından mı başka sıkıntısı mı var acaba diye merak ettim :)