Felix Islak Yavru Kedi Maması

hayvankurtarma

Merhsba çakıla wiskas islak mamadan kullandiktan sonra rahatsızlandı sığır etli kullanıyordum sonra felix e geçtim tavuklu ya geçtim suan istahla yiyor iyi bir mamami?

16 CEVAP

Denizzzzzz

Aslında çok iyi değil ama çok kötüde değil en iyisi dersen ben britcare öneririm ama benim kızmda felix dışında yemiyor malesef

georgestaub

ıslak mama açıkta ne kadar süre kalabilir?

yasement

Actiktan sonra 48 saat kadar buzdolabinda saklayabilirsin

ursaminor

hiç öyle düşünmeyin bence :D
mesela insanlar da fast foodları severek yiyor ama iyi mi? Değil :D

Cotontzu_Siri

pedigree mamayı da seviyorlar ama iyi mi, hiç değil

hayvankurtarma

Aslında açıkta açıkta kalması iyi değil diye biliyorum bozuluyorlarmıs

Cotontzu_Siri

çok da iyi sayılmaz. dürüst olmak gerekirse purinanın hiç bir ürününü sevmiyorum, felix vs. purinanın en düşük kalitedeki mamaları

DidemCan

*********dan aldığım 6lı yaş mamalar çöşe gitti. Felix ten başka mamaya bakmıyor bile. Daha açar açmaz üstüme atlıyor

Glman

İyi bir yaş mama değil içeriğinden dolayı gimcat yaş mamaları çok güzel

DidemCan

Çöpe*

Glman

İyi bir yaş mama değil içeriğinden dolayı gimcat yaş mamaları çok güzel ve bir çok çeşidi var yaş mamalar açtıktan sonra dolapta bir gün durabilir sonra bozlurlar

georgestaub

royal canin aldım kitten yaş mama, yiyor ama felix junior'a bayılıyor, bazen diyorum royal canin orijen iyi olabilir ama kedi neyi severek yiyorsa ondan almak lazım severek yemediği mama iyi olmaz bence :)

yasement

Oyledir cok seviyor felixi kediler :) yesin onu da bisey olmaz benziyo icerikleri royal caninle zaten

Reyyanhan

Bende dondurmalı künefe seviyorum . İyi mi hiç iyi değil :) her sevilen iyi olmuyor

georgestaub

benim 5 saat önce koyduğum mamasından yedi sonra uyudu kalktı geri kalanını yedi :D