3 Aylık Kedim İçin Acana Mama Kullanabilir Miyim Yada Hangi Mamayı Önerirsiniz?

şimdilik reflex kullanıyoruz ama biraz tüyleri dökülmeye başladı değiştirmek istiyorum

7 CEVAP

Glman

Efenim acana sporcu kediler için protein oranı Yüksek çünkü ve kediniz daha çok minik yavru kediler için uygun olan mamalardan almalısınız başta tavsiyem N&D markasıdır sonra Brit care,Sanabelle bunlar önerebileceğim markalar ayrıca tüyleri için haftada bir veya iki kez tonbalıklı yaş mama vermeyi ihmal etmeyin

Cotontzu_Siri

orijen kitten kullanın, acana da çok güzel ama yavru kedi maması yok. reflex çok kötü

yasement

Agir gelebilir

Cotontzu_Siri

acana ağır gelmez aksine yetersiz kalır çünkü yetişkin kedilerin besin ihtiyaçları daha düşük

acana hem yavru hem yetişkin kediler için uygun diye duymuştum ama emin olamadım işte cevaplarınız için teşekkürler

Nurrrrr

Royal canin 34 bayb çat kullanabilirsiniz ben çok memmunum:)

Reyyanhan

Orijen kitten kullanıyorum çok memnunum :)