Laktaferon Ve For Immunsistem..

Reyyanhan

Bu iki ürün vedavet e ait. Aranızda kullanan var mı . Kedinin ihtiyacı olan herşeyi kapsadığı ve viral hastalıklara karşı koruduğu yazıyor. Sadece veteriner lerde satilan ürün .

13 CEVAP

patili

yok korkma. o öyle durduk yere gayet bakımlı bi kediye gelebilcek bir hastalık değil.. cok bakımsız cok aç susuz kalmış bsğışıklıgı stresle vs cok çökmüş hiç takviye almamış kedilerde daha yüksek oranda. endişelenme canım :))

kedilikizzz

Evet o tür hastalıklar yoğun bir strese girdiklerinde ortaya çıkıyor. Kediniz mükemmel derecede iyi bakılırken bir stresle bütün değerleri değişebilir. Tabiiki siz gerekli özeni göstermeye devam edin ama benim kedim sağlıklı olduğu halde kıskaçlık yüzünden bütün değerleri aşırı derece düşmüştü bir hafta tedavi gördü mesela. Bence o kadar çok ürün kullanmaya gerek yok. Kendimizi göz önüne alarak düşünelim birkaç farklı vitamin vs kullanmayız şahsen ben kullanmam alternatif birçok şey. Gerek duymam ve her şeyin fazlasından da çok çeşidinden de korkarm açıkçası. Bir öneri. :)

Cotontzu_Siri

isterseniz verin ama şu anda aldıkları vitamin onlar için yeterliyse bana çok gerekli gelmedi

patili

Laktoferon ilaç mantıklo ama phytominse göre bahışıkşıktan ziyade bagırsak için daha etkili bir ilaç. Ameliyat öncesi ve sonrası, kedilerin hastalıkları viral boyuta ulaştıktan SONRA kullanılıyor. Koruma amaçlı olan diğeri. Phytomins bagışıklık için daha faydalı. Ben veterinerime onu da sormuştum araştırdıktan sonra. O sa gerek olmadıgını söyledi ki bizim kızın bagışıklık değeri ciddi anlamda düşüktü.

Reyyanhan

Sağol kuzum ozaman for ımmunsistem kullansam yeterli

Cotontzu_Siri

zaten yeterince vitamin takviyesi veriyorsunuz, fazla gelmesin

patili

gerek yok evet ama for immunsytstem değil canım adı veda phytomins (for immunsystem) yani bağışıklık sistemi için anlamında

patili

korkuyosan hemen bi test yaptır bence. en azından bagışıklıklarını görürsün. eğer düşükse kullanırsın

Reyyanhan

Vet her gördüğünde masallah canavarlar geldi diyor :) test istedim gerek yok dedi..

Reyyanhan

Teşekkür ederim kedilikız :)

Reyyanhan

Hepsini birlikte vermiyorum sakın olun :) çocukları ilaç manyağı yapıyormuş gibi gelmesin :)

Reyyanhan

Ben fiv den aşırı korkuyorum .. o yüzde n ne yapacağımı sasirdm:)

Reyyanhan

Bi kaç kez çok sağlıklı kedilerde de duymuştum bunu. Sahipleri çok iyi baktıkları halde.