Liebesgut Yaş Mama

patili

Merhaba arkadaşlar,
Bu Liebesgut Organik yaş mamayı, doğallığı çok övüldüğü için denemek amaçlı veterinerimden almıştım. İçeriği çok temiz, sadece tavuk eti, ciğeri, kalbi vs buluyor. 1000 mg taurin içeriyor. Kedi nanesi vs.
Her neyse kızıma bugün verdim ama hiç sevmedi. Böyle iste pişirilmiş gibi bir is, ateş tadı vardı. Siz daha önce kullanmış mıydınız? Kullananlar, kediniz sevdi mi?

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

içeriğini okuyunca tavuğa üzüldüm ya :))

Reyyanhan

Mangal tadında ;)

patili

kötü oldugunu sanmıyorum da iste pişirme gibi geldi bana. mangal sorun olmazdı ama iste pişen yemek kanserojen oluyor insanlarda da böyle.

yasement

Sevmedi mi ben de denemek istiyordum bundan

patili

beğenmedi. yaş mamayı çok sever. yemeye çalıştı kendi de denediğini farkettim. ama en son bıraktı yalayıp yalayıp. böyle bi değişik. yemedi. demek ki çok da harika bi mama değilmiş. schesir çok seviyor mesela. gimcati de öyle

Reyyanhan

Canım sevmedi diye harika değil diyemeyiz :)

yasement

Köz tadı varmış ne güzel işte .d

Reyyanhan

Ama schesir cidden açıldığı gibi bitiyor